Kurilean kittens

Co je dobré vědět, když se rozhodnete zakoupit kotě od nás:

Kočky s námi sdílí každodenní život. Nikdo není nikde zavřený, jsou zvyklé spát v posteli a lezou úplně všude, takže pokud máte problém se ztrátou soukromí nebo Vám vadí jejich všudypřítomnost, bobtaila si od nás nepořizujte.
Nikdy nepředáváme koťata někde na parkovišti. Samozřejmostí je Vaše návštěva u nás, abyste viděli kde koťata vyrůstají. Do nových domovů koťata vozíme osobně, abychom viděli kde budou žít.
Pro nás to prodejem kotěte nekončí, ale začíná. Zůstáváme v kontaktu se všemi našimi odchovy.
Chováme na pečlivě vybraných jedincích dovezených ze zahraničí a našich odchovech. Dbáme především na zdraví, povahu a exteriér. Všechny naše kočky se aktivně účastní výstav, což nejen vypovídá o tom, že splňují standard, ale také o tom, jaké povahy naše kočky mají a jaké povahy pak následně předávají svým potomkům.
Krmíme kvalitními granulemi ND, bezobilnými masovými konzervami a syrovou hovězí svalovinou, očekáváme, že ani v nových rodinách se nebude na našich koťatech šetřit.
Koťátka od nás odcházejí plně očkovaná, odčervená, s europasem, čipem, kastrovaná, s originálním průkazem původu, vymazlená, socializovaná, s bohatou výbavou, s doživotním chovatelským servisem a samozřejmě smlouvou.
Absolutní prioritou pro nás je, aby naše odchovy byly milovány a prožily spokojený život hýčkaných mazlíků.